Kurumsal

Kurumsal2018-05-08T15:53:12+00:00

Hakkımızda

18 senedir bilişim sektöründe yazılım ve danışmanlık hizmeti vermekte olan firmamızın uzmanlık konuları arasında, üretim ve montaj yapan firmalar için üretim verisinin sahadan toplanmasına yönelik çözümler ve el terminali uygulamaları geliştirmek vardır.

2015 yılında yazılım ve üretim projelerindeki tecrübelerimiz ile MYGOS markasıyla üretim sektöründe genişlemeye karar verdik. Öncelikle, bir ar-ge ekibi oluşturduk ve LED aydınlatma armatürleri üretme konusunda çalışmalara başladık. LED aydınlatma armatürleri ile yazılım geliştirme alanındaki tecrübelerimizi birleştirerek, katma değeri yüksek, rekabet edebilir, otomasyon ile yönetilebilir LED aydınlatma armatürleri üretmeyi amaçladık.

LED sektöründeki teknolojik gelişmeleri gören firmamız, “LED Aydınlatma” alanında üretici olarak yer alma kararını vermiş ve tüm yatırımlarını bu doğrultuda yapmaya başlamıştır. Bu çerçevede, 2017 yılında ilk LED aydınlatma ürünlerimizi yerli olarak üreterek müşterilerimize sunmaya başladık.

Üretim felsefemizi başından beri yerli üretim, yüksek kalite, ar-ge çalışmalarına dayalı, teknoloji odaklı, yazılım ile yönetilebilir, müşteri odaklı, insana, çevreye ve doğaya saygı ve sevgi temelinde oluşturmayı hedefledik.

Vizyon, Misyon, Değerler

Vizyon
Ülkemizde ve yakın coğrafyamızda akla gelen ilk aydınlatma markası olmak.

Misyon
Enerji tasarrufunu ön planda tutan akıllı Led aydınlatma ürünleri ve sistemleri üreterek ülke ekonomisine katkı sağlamak.

Stratejik Duruş
Çeviklik, Girişimcilik, Müşteri Odaklılık

Değerler
» Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak
» Çalışanların sürekli gelişimini sağlamak
» İş ahlakı kurallarına uygun çalışmak
» Yaratıcı ve yenilikçi olmak
» Takım başarısına odaklanmak
» Kaliteyi sürekli kılmak

İlkeler
» Dürüst, güvenilir ve adil olmak
» Kaynakları verimli kullanmak
» Toplumsal değerlere saygılı olmak
» Çevreyi korumak
» Çalışkan olmak

Ar-Ge ve Üretim Yönetimi

Mygos, Led aydınlatma sektöründe yeni teknolojilere ilişkin teknoloji bilincinin ve bunlarla ilgili fırsatların tümünün sürdürülmesi doğrultusunda devamlı olarak araştırma ve geliştirme çalışmalarını Teknopark İstanbul (TGB) bünyesindeki Mygos Ar-Ge Merkez’inde yürütmektedir.

Mygos, ar-ge çalışmalarının başarıya ulaşması için uygun metotları belirlemekte ve uygulamakta, yeni teknolojilerin geliştirilmesi ve uygulamaya geçirilmesi için katma değerli projeler yürütmektedir.

Tasarımları tamamlanan ürünlerin yeni ve iyileştirilen ürünlerin prototiplerini kaliteden ödün vermeden oluşturuyoruz. Pazar ihtiyaçlarına göre esnek ve kaliteli çözümler üretme ve ürettiğimiz ürünler ile küresel pazarda talep yaratma yeteneklerimizi Mygos Üretim Merkezi’nde geliştiriyoruz.

Belgeler

Müşterilerimizin beklentilerini karşılayan, Led aydınlatma teknolojilerinin en güvenilir şekilde hayata geçirildiği, yasal mevzuatlara uygun, çevre dostu, kaliteli aydınlatma ürünlerini geliştirirken ve üretirken;

– Kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileştirilmesini,
– Çalışanların yetkinliklerini arttırıp, katılımcı olmalarını,
– Verimliliği arttırarak rekabetçi kalabilmeyi,
– Ar-Ge faaliyetlerimizle teknoloji geliştirmeyi esas alırız.

Çevreye duyarlı ve enerji tasarrufunu ön plana çıkaran, kullanıcı dostu, emniyetli ve uzaktan yönetilebilir ürünler üretmek önceliğimizdir.

Ulusal ve uluslararası standartların gerekliliklerini karşılayan, üretimin her safhasında toplam kalite bilincinin göz önünde bulundurulduğu bir üretim anlayışına sahibiz. Sürdürülebilir kalitenin sağlanması, kalite sisteminin geliştirilmesi ve çalışan yetkinliğinin arttırılması planlı iç ve dış eğitimlerle desteklenmektedir.

ISO 9001, ISO 14001 ve ISO 18001 sistem belgelerine de sahip bir firma olarak belgelendirme kapsamımız her geçen gün artmaktadır.