PrevNext

MYPLANT Bitki Büyütme Kabininde bitki yetiştirmek artık çok kolay.

MyPlant Bitki Kabini ile bitki biyolojisi ve bakımının temellerini, bitki yaşam döngüsünü, kapalı ekosistemleri, yaşam bilimi ilkelerini, sürdürülebilirliği ve daha fazlasını öğreneceksiniz! MyPlant Bitki Kabini, hidroponik topraksız tarım yöntemlerinden NFT (Akansu Kültürü) sistemi ile besin solüsyonunun bitki köklerine değmesi suretiyle bitkiyi beslemektedir. MyPlant Bitki Kabini, zirai ilaç ve pestisit kullanmadan, bitki yetiştirilmesi için ihtiyaç duyulan optimum koşulları otomatik olarak kendi ekosisteminde sağlayarak bitkinin büyümesini sağlamaktadır.

iconfinder_Electrical_plug_plug_plug_connector_plug_in_power_plug_4801292.png
Kolayca Bağlanın

MyPlant Bitki Kabininin fişini standart bir duvar prizine takın ve kullanmaya başlayın. IoT, uzaktan erişim ile sistem yönetimi sağlanır.

installartion2.png
Kolay kurulum

MyPlant taşınabilir özelliğe sahiptir, bu da kurulumu kolaylaştırır. Dilediğiniz her yerde üretim yapmanıza imkan sağlar.

iconfinder_sun_light_mode_day_5402428.png
Yıl Boyunca Tarım

Özel LED Grow Lights Işıkları ve Mygos Otomasyonu ile kontrollü bir ortam sağlar ve böylece optimum bitki yetiştirme ekosistemini oluşturur. Sistem mevsimden bağımsız olarak çalışır ve bütün yıl boyunca üretim yapılmasına imkan sağlar.

iconfinder_-_Hamburger-Menu-More-Vertical-Navigation-_3844436.png
Çıkarılabilir Tepsiler

MyPlant Bitki Kabini içerisinde raflarda bulunan tablaların hepsi çıkarılabilir. Çıkartılabilir tablaların dezenfekte edilmesi çok kolaydır ve bakteri oluşumu Bitki üretimi öncesinde ve sonrasında rahatlıkla engellenir. Besin değeri yüksek ürünler yetiştirilir ve üretim sürecinde herhangi bir zirai ilaç kullanılmaz. Temiz Gıda.

iconfinder_ROI_3448009.png
Bakım gerektirmez

MyPlant Bitki Kabini, bakım yönetimine ihtiyaç duymaz. Sistem optimize şekilde çalışır.

coming-soon.tr_.jpg

MyPlant ile yaşadığınız yerde ürün yetiştirin!

Mygos Akıllı Dikey Tarım uygulamalarımızdan biri olan MyPlant Bitki Kabini, bitki büyütmenin en zor kısımlarını otomatik hale getirerek her hafta kilolarca taze ürün almanızı sağlamaktadır.

myplant_draft2_1.png

Sürdürülebilir Yeşil Dünya için Dikey Tarım

Mygos Akıllı Dikey Tarım uygulamalarımız, bitki büyütmenin en zor kısımlarını otomatik hale getirerek her hafta kilolarca taze ürün almanızı sağlamaktadır. Mevsimden bağımsız bitki yetiştirme imkanı sağlamaktadır. MyPlant Bitki Kabini, düşük enerji tüketimi, minimum gübre kullanımı ve %90′ a varan su tasarrufuyla birlikte Sürdürülebilir Yeşil Dünya için minimum karbon ayak izi bırakarak bitki üretimi yapmaktadır.

MyPlant ile Yaşadığınız, çalıştığınız ve yemek yediğiniz yerde bitki büyütün

iconfinder_5404333_dish_plate_restaurant_icon_128px.png
Restoranlar
iconfinder_2247708_building_hotel_sleep_sleeping_icon_128px-1.png
Oteller
iconfinder_6588638_and_buildings_business_city_corporation_icon_128px-1.png
İş yerleri
iconfinder_753918_library_book_books_education_study_icon_128px-1.png
Okullar
Müşterilerinize yemeğinizin neden daha lezzetli olduğunu gösterin.
Sürdürülebilirlik çabalarınız hakkında misafirlerinize bilgi verin.
Çalışanların, gıda arzı, gıda güvenliği ve iş sağlığı konularında dikkatini çekin.
Öğrencileri, dikey tarım teknolojisi, besin değeri yüksek bitki üretimi konusunda eğitin.
myplant_draft2.jpg

Sevdiğini büyüt, İhtiyacın kadar hasat et!

Aralarından seçim yapabileceğiniz 50’den fazla farklı bitki çeşidiyle, yeni otlar ve sebzeler hakkında bilgi edinirken, kontrollü çevre tarımını deneyecek ve inovasyonun sürdürülebilirliği nasıl sağladığını öğreneceksiniz. MyPlant, haftada bir saatten daha az bakım gerektirir. Sistem otomatik olarak anlık takip ve kontrol edilmektedir.

BİZE ULAŞIN